Mums ir lieliskas ziņas!

Jaunais amerikāņu zīmols MaxEli sāk iekarot Baltijas tirgu. Zīmolam ir tikai divi gadi, bet aiz tā rādītāja pleciem ir 30 gadus liela pieredze matu krāsu jomā un veiksmīga sadarbība ar lielākajiem krāsu ražotājiem. Krāsas MaxEli satur vitamīnu un bagātinātu vielu kompleksus, kas padara matus ne tikai ārēji skaistus, bet arī stiprinātus no iekšpuses.

Taču noslēpums ir ne tikai krāsu sastāvā, bet arī pastāvīgajās apmācībās un meistarklasēs visā pasaulē no zīmola rādītāja Maksa Eli.

Janvārī viņš apmeklēja Rīgu ar semināriem un meistarklasēm, kuru laikā viņš ne tikai prezentēja sava zīmola unikalitāti, bet apmācīja meistarus visiem frizieru darba smalkumiem un krāsu lietošanas noteikumiem, pastāstīja kā izvairīties no nevēlamā dzeltenuma gaišajiem toņiem, kā arī no pārmērīgas siltās nokrāsas tumšajiem toņiem.

Kā saka pats zīmola veidotājs, viņš ir iemīlējies sieviešu matu skaistumā un vēlas, lai šo mīlestību sajustu ikviens, kas izmanto MaxEli krāsas savā darbā! Oficiālais izplatītājs MaxEli Latvijā - Ambassade de la Beaute