MAGICSTRIPES – oriģināli un praktiski

Zīmola Magicstripes dibinātāja ir slavenā vizāžiste Natali Franca. Centrālais birojs un ražotne atrodas Vācijā. Natali ir sadarbojusies ar tādām zvaigznēm kā Lēdija Gāga (Lady Gaga), Teilora Svifta (Taylor Swift), Black Eyed Peas, Diāna Krīgere (Diane Kruger). Kosmētikas zīmols radīts, balstoties uz zināšanām un profesionālo pieredzi, jo grims būs kvalitatīvs tikai tad, ja āda būs tam sagatavota. Tāpēc vienmēr jāsāk ar kopšanu.

Vizāžiste Natali Franca

Pazīstamākais Magicstripes produkts ir silikona stripi augšējā plakstiņa korekcijai. Šī skaistuma «gadžeta» ideju Natali noskatīja kādā no saviem braucieniem uz Tokiju. Lai paceltu augšējo plakstiņu, kur izvērsties acu ēnām, japānietes lietoja īpašus stripus. Natali šo metodi pilnveidoja, izmantojot ķirurģisko silikonu un pielāgojot to eiropietes acu plakstiņam. Stripiem ir trīs izmēri, tie ir caurspīdīgi, no vienas puses lipīgi un uz ādas nav neredzami. Virs tiem droši var klāt grimu.

Otrais popularitātes vilnis bija kokvilnas maskas, kuru ražošanai izmantotas unikālas kosmetoloģijas un kosmeceitikas tehnoloģijas. Pamatā ir 100% dabīgs biodegradējams kokvilnas audums, mikrofibra. Kokvilnas struktūra pastiprina aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu ādā un kavē to iztvaikošanu no ādas virsmas. Maskas ir dažādas pēc formas un iedarbības. Ir maskas visai sejai, ir arī zonālās – zodam vai vaigiem.

 

Magicstripes produkti pēc ekspertīzes starptautiskā zinātniski pētnieciskajā institūtā Dermatest visos parametros saņēmuši vērtējumu «teicami». Žurnāls PEOPLE zīmolu nosaucis par vienu no populārākajiem nozarē.

Līdzīgas maskas bija arī agrāk, bet par globālu trendu tās kļuva, pateicoties milēniuma paaudzei, kas novērtēja to efektivitāti un praktiskumu. Zīmola oficiālajai instagrama lapai ir daudz sekotāju, tajā vienmēr ir vai nu modelis, kas gatavojas skatei, vai fotosesija Magicstripes maskā.

 

Magicstripes Lifting Collagen Mask – sejas maska ar liftinga efektu īpaši izstrādāta, lai veidotu precīzu sejas un zoda kontūru. Maska bagātīgi satur kolagēnu, kofeīnu, vitamīnu C un tokoferolu, kas uztur V veida kontūru, novērš sejas apakšējās daļas tūskas un smaguma simptomus. Maska efektīvi darbojas pret dubultzoda veidošanos, nostiepj atslābušu vaigu, žokļa un zoda līnijas kontūru.

***

 

Magicstripes Hyaluronic Intensive Treatment Mask – intensīva mitrinoša maska ar hialuronskābi satur augstākās kvalitātes koncentrētas ēteriskās eļļas. Aktīvie komponenti ir jutīgi pret ādas temperatūru un dziļi uzsūcas. Maska nodrošina intensīvu ādas barošanu un mitrināšanu, sniedz atslābinošu iedarbību un ievērojami paaugstina ādas elastību, padarot nobriedušu un sausu ādu tvirtu un mitrinātu. Tregaloze, kas ir maskas sastāvā, paaugstina ādas izturību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Kassou Ekisu brūnaļģes nodrošina ādas mitrināšanu, normalizē ādas mitrumu, epidermas elastību un ādas detoksikāciju. Savukārt tokoferols, efektīvs E vitamīns, aizsargā pret šūnu novecošanos.

***

Magicstripes Chin & Cheek Lifting Mask – inovatīvs produkts, kas samazina grumbas un nostiepj ādu zoda un vaigu zonā. Maskai ir stimulējošas masāžas efekts iedarbības zonā, tā aktivē asins cirkulāciju un veicina augsti efektīvo sastāvdaļu uzsūkšanos. Maska jātur 40-60 minūtes. Optimāla efekta sasniegšanai izmantojiet 3-4 reizes nedēļā vai biežāk pēc vajadzības. Kolagēns uz ādas veidos mitrinošu plēvīti un piepildīs grumbas ar mitrumu. Bet C vitamīns ievērojami veicinās kolagēna veidošanos un piešķirs ādai tvirtu un elastīgu struktūru.

 

***

 

Magicstripes Magnetic Youth Mask – magnētiskā maska. Maskā integrētais magnētu spēks uzlabo asins un šķidruma cirkulāciju. Magnētiskais lauks, kas rodas asinīs, veicina toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Maska veicina arī sarkano asinsķermenīšu vairošanos asinīs, uzlabo metabolismu, palēnina novecošanos, stimulējot šūnu reģenerāciju. Magnētiskie viļņi uzlabo perifēro asinsriti. Maska ir mīksta un viegla, ādai ļoti patīkama, visi augu komponenti labi uzsūcas un padara ādu veselīgu, mitrinātu, mīkstu un maigu.

www.3ade.lv