Ziņas

08 Apr 2019

Zīmola Magicstripes dibinātāja ir slavenā vizāžiste Natali Franca. Centrālais birojs un ražotne atrodas Vācijā. Natali ir sadarbojusies ar tādām zvaigznēm kā Lēdija Gāga (Lady Gaga), Teilora Svifta (Taylor Swift), Black Eyed Peas, Diāna Krīgere (Diane Kruger). Kosmētikas zīmols radīts, balstoties uz zināšanām un profesionālo pieredzi, jo grims būs kvalitatīvs tikai tad, ja āda būs tam sagatavota. Tāpēc vienmēr jāsāk ar kopšanu.

28 Feb 2018
Amerikāņu frizieris un kolorists Makss Eli apgalvo, ka ir “salaulāts ar krāsu”. Viņš ir tās apsēsts, tā ir viņa mūža galvenā mīlestība. Pat sava dzīvokļa sienas viņš pārkrāso vairākas reizes gadā! Tas, cik klientus viņš “pārkrāsojis” savas vairāk nekā 30 gadu ilgās karjeras laikā, nemaz nav saskaitāms. Taču ar to viņam vēl nepietiek. Ideālo krāsu meklējot, Makss ir radījis savu personīgo matu krāsu līniju MAXELI, kura jau pāris gadu uzvaroši iekaro pasauli. Nesen matu koloristikas guru pieņēma salona Ambassade de la Beauté ielūgumu un viesojās Rīgā.
14 Feb 2018

Ikreiz, kad tieku atpazīta, sajūtos neērti. Arī šoreiz man neizdevās izvairīties no nopratināšanas (lai gan jāsaka, ka vienmēr priecājos dalīties pieredzē) viesnīcas vestibilā, kur aizritēja apmācības par ELI krāsu (MaxEli). Semināru rīkojusi Ambassade de la Beaute salona īpašniece un novatore Kristīna Gorpiņiča. Keistīna bijusi tā, kas atvedusi zīmolu MaxEli, zīmola radītāju un viņa svītu pie mums uz Latviju.

09 Feb 2018

Jaunais amerikāņu zīmols MaxEli sāk iekarot Baltijas tirgu. Zīmolam ir tikai divi gadi, bet aiz tā rādītāja pleciem ir 30 gadus liela pieredze matu krāsu jomā un veiksmīga sadarbība ar lielākajiem krāsu ražotājiem. Krāsas MaxEli satur vitamīnu un bagātinātu vielu kompleksus, kas padara matus ne tikai ārēji skaistus, bet arī stiprinātus no iekšpuses.