Ķermeņa procedūras LPG

Uz šodienu LPG masāža – viena no pašām pieprasītākajām aparātu kosmetoloģijas metodēm, ko izmanto figūras korekcijai un cīņai ar celulītu.

Efektīvi – rezultāti apstiprināti ne tikai objektīvi – ar daudziem klīniskiem pētījumiem, bet arī subjektīvi – miljoniem pacientu, kas izmēģinājuši šo metodi uz savas ādas. Vairākums ārstu uzskata LPG masāžu par pašu drošāko alternatīvu liposakcijai (ķirurģiska tauku atsūkšanas operācija). Visdažādākās ķermeņa kopšanas procedūras – pīlingi, aptīšanas, unikālu masāžas tehniku apvienojums, aparātu un injekciju metodikas, kuras pilnībā pārvalda mūsu institūta speciālisti, ļauj apkārtējiem ar sajūsmu skatīties uz Jums un Jūsu ķermeni.

Komfortabli – nesāpīga, maiga, bet tajā pašā laikā, dziļa iedarbība sniedz patīkamu procedūru, un gūt baudu no tās relaksējošā efekta. Kaut arī ne pilnā mērā: seanss LPG ilgst, vidēji, apmēram pusstundu – izdodas pilnībā atslābināties, aizmirst ikdienas burzmu, visi tomēr nepaspēj.

Fizioloģiski – vielmaiņas procesu aktivizēšana, organisma audu stimulācija notiek dabīgā veidā. LPG masāža nodrošina, ne tikai estētiska rezultāta sasniegšanu, bet arī vispārīgi nostiprinošu, veselību uzlabojošu efektu.

Procedūra

40 min

45 €

Abonements 10 procedūram

40 min

400 €