La Ric

La Ric parādījās parfimērijas un kosmētikas tirgū 1984.gadā. Kompānijas dibinātājas biogrāfija pelna īpašu uzmanību. Soņa Pruseka – konditoru dzimtas meita. Viņas ģimenei pieder pats lielākais Eiropas konditoriju tīkls, bet Soņa negāja viņu pēdās, realizējot saldumu mīlestību kosmētikas izveidei “gardēžiem” – no šokolādes, vaniļas, kanēļa, augļu un ogu, kā arī garšvielu aromāta. Pēc zīmola La Ric dibinātājas domām, sava ķermeņa kopšanai jāsniedz bauda, un tādēļ svarīgs ne tikai procedūras rezultāts, bet arī pats process.

La Ric kosmētikas sastāvā rokām, kājām un ķermenim ietilpst dabīgie ingredienti ar avokado, makadāmijas riekstu, šokolādes, aprikožu un kanēļa aromātu. 32 gadus garajā La Ric kompānijas vēstures laikā izstrādāta unikāla produkcija, kas vienkopus apvieno vairākus virzienus: tradicionālo kosmetoloģiju, aromātu terapiju un krāsu terapiju.

Vēl, bez parastajiem ādas kopšanas līdzekļiem (pīlingi, aromātiskie vaski un masāžas eļļas, dušas želejas un losjoni, kas padara ādu mīkstu un sniedz maigu aromātu), šī zīmola līnijā ir tiešām ekskluzīvi produkti: piemēram, pērļu skrubis ķermenim, pīlinga - zelta pūderis vai medus vannai. Visiem līdzekļiem ir pilnībā dabīgs sastāvs un der pat jūtīgai ādai.

Ekskluzīvā La Ric kosmētika spējīga pārvērst manikīra un pedikīra seansu vai SPA-procedūru maģiskā rituālā. Masāžas eļļas un pīlingi, vannas pieniņš, ādas pastiprinātas barošanas un kopšanas līdzekļi, interjera aromāti un aromātiskās apkakles, zeķes un cimdi nodrošina izsmalcinātu profesionālu kopšanu. Vēl La Ric kosmētika dāvā estētisku baudu: visa produkcija ieturēta vienotā krāsu risinājumā. Iepakojuma forma un dekors asociējas ar eksotiskām pludmalēm un dienvidu jūrām, kūstošo saulrieta vasku un sirēnu dārgumiem.

Uz šodienu, La Ric produkcija pārstāvēta 20 valstīs visā pasaulē – skaistumkopšanas salonos un SPA-centros, viesnīcās, un kosmētikas veikaliņos.

www.laric.at