Biologique Recherche

Ivans, Žozeta un Filips Alluši – biologs, fizioterapeite un ārsts. Pateicoties dziļām zināšanām un kaislīgai aizraušanās ar darbu viņi uzrakstīja jaunu, unikālu, laiku apsteidzošu sadaļu ādas kopšanas procedūru vēsturē. 30 gadus atpakaļ viņi izveidoja uzņēmumu, kas darbojās kā zinātniski pētnieciskā laboratorija, izgudrojot un radot kosmētiskos preparātus nozares speciālistiem, kuri nebija apmierināti ar tirgū esošajiem produktiem.

Šodien Biologique Recherche metodei piemīt nevainojama reputācija – šī metode ir pārsteidzoši efektīva, balstīta uz klīniskas pieejas estētiskajām procedūrām, kurā tiek izmantoti tīri augsti koncentrēti preparāti un oriģinālas procedūru metodes.

21. gadsimta sākumā Ivans Allušs uzdeva kreatīvu kompānijas vadīšanu savam dēlam Filipam, kas tobrīd bija praktizējošs ārsts. Pateicoties savai pieredzei medicīnas jomā, Filipa spēja pielietot holistisko pieeju ādai kā orgānam, kas ir tieši saistīts ar citām organisma darbības funkcijām. Turklāt, strādājot reanimācijas nodaļā, viņš novēroja, kā dažādi orgāni reaģē uz spēcīgu stresu, un šī pieredze ļāva pilnveidot specifiskās Biologique Recherche procedūru metodes. Šodien Filips Allušs ir unikālas filozofijas un meistarprasmju, kuras Biologique Recherche pielieto individuāli piemeklētās luksus klases kosmētiskajās procedūrās, garants.

Šis starptautiskais zīmols tiek pārstāvēts 35 pasaules valstīs. „Skaistuma vēstniecība” (Ambassade de la Beaute), vadošais uzņēmuma skaistuma institūts, atrodas Parīzē, prestižajos Elizejas laukos, namā Nr. 32.

www.biologique-recherche.com