Alterna

Alterna ir izsmalcinātas matu kopšanas vadlīniju noteicēja. Alterna uzskata, ka Tev nav jāizvēlas starp klīniski pierādītiem, salonā pārbaudītiem rezultātiem un dabīgām, Tev noderīgām sastāvdaļām. Tieši tādēļ Alterna produkti ir tīri, pierādīti un profesionāli.

Alterna veiksmas formulu veido izsmalcinātas un inovatīvās tehnoloģijās balstītas izejvielas. Kaviārs, kendi eļļa un bambuss ir tikai dažas no Alterna matu kopšanas līdzekļu izsmalcinātajām sastāvdaļām. Bez tam Alterna produktos ietilpst tādas jaunāko tehnoloģiju izstrādātās izejvielas kā Seasilk®, Enzymetherapy® un Color Hold® kompleksi.

Seasilk® ir lielisks mitrinātājs, kas pamatā ir iegūts no jūras aļģu ekstraktiem un kas mitrina, baro un stiprina bojātus matus. Enzymetherapy® veicina noderīgo sastāvdaļu iesūkšanos un keratīna veidošanos mata struktūrā. Color Hold® ir patentēta tehnoloģija, kas aizsargā matu krāsu no izbalēšanas.

Alterna matu kopšanas zīmolam ir svarīgi, lai visi produkti sniegtu nepieciešamos rezultātus un uzlabotu matu izskatu un izskatu jau pēc pirmās lietošanas reizes, tādēļ produktu izstrādē tiek aktīvi iesaistīti profesionāli frizieri un stilisti, lai radītu iespējami labākos produktus.

www.alternahaircare.com